kop200Lkop400kop200R
          Evenementen kalender 2023 Aangepast 3 februari 2023
    Evenementen Websites                  
                         
za 28-jan   Indoor wedstrijd  Utrecht Hellas ET/AKS EK CM HA         Def.
                         
za 04-feb  Crosscompetitie  Bussum Tempo         IPC JV HA   Def.
zo 19-feb  Bosdijkloop  Vinkeveen TTC De Merel         IPD +K JV PD   Def.
di 21-feb  ET Cursus Rotterdam   Utrecht ET-Utrecht ET RvW SU JW          
                         
za 04-mrt   Indoor wedstrijd  Utrecht Hellas ET/AKS EK SU HA         Def.
di 07-mrt  ET Cursus Rotterdam   Utrecht ET-Utrecht   RvW SU JW          
za 11-mrt  NSK Indoor  NSK Baan         EDM 1-2 HS BB   Def.
zo 12-mrt  Louis Vink loop  Amsterdam Atos LV         IPA +K JV PD   Def.
za 18-mrt  ET Cursus Rotterdam   Utrecht ET-Utrecht ET RvW SU JW          
di 21-mrt   Baanwedstrijd  Almere OSG de Meergronden ET               Aanvr.
za 25-mrt   EDM Testen   Utrecht ET-Utrecht         EDM 3       Voorl.
                         
za 01-apr   Baanwedstrijd  Veenendaal VAV ET HA             Def.
za 01-apr  Run &Roast Fort de Klop  165 Beats (Hardloopnetwerk)         IP +K JV PD   Def.
za 15-apr  Competitie Pupillen  Utrecht Phoenix/U-track ET               Def.
zo 16-apr   Loopevenement  Schalkwijk Linieloop         IP JV PD   Def.
za 22-apr  Competitie U14/16  Utrecht Phoenix/U-track ET       EDM 1       Def.
di 25-apr   Zomeravond Cup 1  Utrecht Hellas ZA Cup         IP +K +E PD HA   Def.
                         
zo 07-mei  Competitie Senioren  Veenendaal VAV ET HA             Optie 1
di 09-mei   Zomeravond Cup 2  Utrecht Hellas ZA Cup         IP +K+S JV HA   Def.
vr 12-mei   Track Meeting 1  Utrecht Trackmeeting         EDM 1-2-3       Def.
za 13-mei  SilvercityRun  Schoonhoven SilvercityRUN         IPD +K JV HA   Def.
zo 14-mei   Loopevenement  Bussum Tempo         IPC +K JV HA   Def.
wo 17-mei   Loopevenement  Amersfoort Altis Hoogland         IP JV     Def.
do 18-mei  Amsterdam Battle  Amsterdam AAC ET HA CM   EDM       Def.
zo 21-mei  Competitie Senioren  Veenendaal VAV   HA             Optie 1
wo 31-mei   Zomeravond Cup 3  Utrecht Hellas ZA Cup         IP +K+S JV ?   Def.
                         
vr 02-jun   Track Meeting 2  Utrecht Trackmeeting ET NL     EDM 1-2-3       Def.
za 03-jun  Competitie Pupillen  Utrecht Hellas ET/AKS EK             Def.
zo 04-jun   Baanwedstrijd  Culemborg Statina ET/AKS HA WA   WIND 1X       Def.
wo 14-jun   Zomeravond Cup 4  Utrecht Hellas ZA Cup         IP +K+S JV ?   Def.
vr 16-jun   Track Meeting 3  Utrecht Trackmeeting         EDM 1-2-3       Def.
za 17-jun  Meerkamp  Assendelft Lycurgus         EDM 1-2       Def.
za 17-jun  Competitie U14/16  Culemborg Statina ET       EDM + W       Voorl.
zo 18-jun  Meerkamp  Assendelft Lycurgus         EDM 1-2       Def.
za 24-jun   Loopevenement  Herwijnen Lingewaalloop         IP       Aanvr.
zo 25-jun   Werpevenement  Huizen Zuidwal         EDM 1-2       Def.
                         
za 01-jul  Competitie Pupillen  Zeist Fit ET HA     EDM       Def.
vr 07-jul   Track Meeting 4  Utrecht Trackmeeting ET NL     EDM 1-2-3       Def.
                         
vr 04-aug   Track Meeting 5  Utrecht Trackmeeting         EDM 1-2-3       Def.
za 26-aug  AAC  Amsterdam AAC ET EK CM HA EDM 1-2       Def.
zo 27-aug  AAC  Amsterdam AAC ET EK CM HA EDM 1-2       Def.
                         
vr 01-sep   Track Meeting 6  Utrecht Trackmeeting ET NL     EDM 1-2-3       Def.
zo 03-sep   Loopevenement  Hardloopevent Harmelen         IP JV HA   Def.
zo 24-sep   Clubkampioenschappen  Utrecht Phoenix/U-track ET               Def.
za 30-sep   Clubkampioenschappen  Amsterdam AAC ET HA CM           Def.
                         
zo 01-okt   Clubkampioenschappen  Utrecht Hellas ET/AKS EK     EDM 1       Def.
za 07-okt   Clubkampioenschappen  Veenendaal VAV ET HA             Def.
zo 08-okt   Clubkampioenschappen  Culemborg Statina ET/AKS HA WA           Def.
                         
za 11-nov   Indoor wedstrijd Hellas  Utrecht Hellas ET/AKS               Def.
                         
za 16-dec   Indoor wedstrijd Hellas  Utrecht Hellas ET/AKS               Def.