kop200Lkop400kop200R
          Evenementen kalender 2022 Aangepast 28 januari 2022
    Evenementen Websites                  
                         
zo 30-jan  INDIE Lopen tot de zon komt  Amsterdam Indie Runner         IPF Zelf     Def.
                         
za 05-feb  Crosscompetitie  Monnickendam         IPC JV HA   Def.
zo 13-feb  INDIE 10KM  Amsterdam Indie Runner         IPF JV PD   Def.
zo 20-feb  Bosdijkloop  Vinkeveen TTC De Merel         IPA +K+S       Geann.
                         
za 05-mrt   Clubkampioenschappen  Utrecht Hellas ET/AKS EK JV HA         Def.
za 12-mrt  Crosscompetitie  Amersfoort Triathlon         IPB JV HA   Def.
zo 13-mrt  A'dam Louis Vinkloop  Amsterdam Atos LV           JV PD   Def.
di 22-mrt  Olympic Moves voorronde  Almere OSG de Meergronden ET HA CM           Def.
zo 27-mrt  Zwemloop  Amersfoort Triathlon ZL         IP JV PD   Def.
                         
za 02-apr   Loopevenement  Zegveld         IP +K JV PD   Def.
za 09-apr   Baanwedstrijd  Veenendaal VAV ET HA             Optie 1
za 09-apr  Competitie C-D Junioren  Amsterdam AAC ET       EDM       Optie 2
zo 10-apr  A'dam Nescioloop  Amsterdam AV'23 Nescio         IP +S JV PD   Voorl.
di 19-apr   Loopevenement  Utrecht Hellas ZA Cup         IP +K+S JV PD   Def.
vr 22-apr   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting         EDM 1-2-3       Def.
za 23-apr   Baanwedstrijd  Almere AVA'81 ET HA             Def.
                         
di 10-mei   Loopevenement  Utrecht Hellas ZA Cup         IP +K+S JV HA   Def.
vr 13-mei   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting         EDM 1-2-3       Def.
za 14-mei  Competitie C-D Junioren  Utrecht Hellas ET EK     EDM 1       Def.
zo 15-mei   Werpevenement  Huizen Zuidwal         EDM 1-2       Def.
wo 18-mei   Loopevenement  Amersfoort Altis Hoogland         IP JV HA   Def.
za 21-mei  Competitie Pupillen  Utrecht Phoenix ET/AKS               Def.
wo 25-mei   Loopevenement  Utrecht Hellas ZA Cup         IPA +K+S JV EK   Def.
za 28-mei  Intern. Amsterdam Battle  Amsterdam AAC ET       EDM 3       Def.
zo 29-mei   Baanwedstrijd  Culemborg Statina ET/AKS HA WA           Def.
                         
wo 08-jun   Stratenloop  Utrecht Hellas ZA Cup         IP +K+S JV EK   Def.
vr 10-jun   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting         EDM 1-2-3       Def.
za 25-jun   Loopevenement  Herwijnen Lingewaalloop         IP JV   ? Voorl.
                         
za 02-jul  Competitie Pupillen  Utrecht Hellas ET/AKS EK             Def.
zo 03-jul  Competitie Senioren  Almere AVA'81 ET HA             Aanvr.
vr 08-jul   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting         EDM 1-2-3       Def.
di 19-jul   Baanwedstrijd  Almere AVA'81 Youth Games ET HA             Def.
wo 20-jul   Baanwedstrijd  Almere AVA'81 Youth Games ET HA             Def.
                         
vr 05-aug   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting         EDM 1-2-3       Def.
vr 26-aug   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting         EDM 1-2-3       Def.
za 27-aug  Nationale C-spelen  Amsterdam AAC ET EK CM   EDM 1-2       Def.
zo 28-aug  Nationale C-spelen  Amsterdam AAC ET EK CM   EDM 1-2       Def.
                         
zo 18-sep   Clubkampioenschappen  Culemborg Statina ET/AKS HA WA           Def.
zo 25-sep   Clubkampioenschappen  Utrecht Phoenix/U-track ET/AKS               Def.
vr 30-sep   Baanwedstrijd  Baarns Lyceum ET/AKS HA             Def.
                         
za 01-okt   Clubkampioenschappen  Nieuwegein Atverni ET HA             Def.
zo 02-okt   Werpevenement  Almere AVA'81         EDM 2       Aanvr.
zo 02-okt   Clubkampioenschappen  Utrecht Hellas ET/AKS EK     EDM 1       Def.
zo 09-okt  AAC Sloterplasloop  Amsterdam AAC SPL         IP CM HA   Def.
zo 06-nov   Loopevenement  Amersfoort Altis SBR           JV PD   Def.
zo 13-nov   Loopevenement  Utrecht-Vleuten Trecho         IP JV PD   Def.