kop200Lkop400kop200R
          Evenementen kalender 2021 Aangepast 7 mei 2021
    Evenementen Websites                
                       
zo 09-mei  Competitie U20/18  Assendelft Lycurgus         EDM 1+A     Afgelast
zo 09-mei  Competitie U20/18  Huizen Zuidwal ET       EDM 1     Afgelast
za 15-mei  Test event  Amsterdam AAC ET HA CM         Def.
zo 16-mei  Test event  Utrecht Hellas ET EK           Def.
zo 16-mei   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting         EDM 1-2-3 BB PD Def.
wo 19-mei   Hellas Zomeravond Cup  Utrecht Hellas ZA Cup         IP +K+S JV PD Voorl.
vr 28-mei   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting ET/AKS EK     EDM 1-2-3     Afgelast
za 29-mei  Competitie Pupillen  Utrecht Hellas ET EK           Voorl.
zo 30-mei   Baanwedstrijd  Culemborg Statina ET/AKS HA WA         Def.
                       
wo 02-jun   Hellas Zomeravond Cup  Utrecht Hellas ZA Cup         IP +K+S JV PD Voorl.
za 12-jun   Stratenloop  Montfoort         IP JV PD Voorl.
za 12-jun  Special Olympics  Den Haag Sparta ET EK RS         Voorl.
zo 13-jun  Special Olympics  Den Haag Sparta ET EK RS         Afgelast
wo 16-jun   Hellas Zomeravond Cup  Utrecht Hellas ZA Cup         IP +K+S JV PD Optie 2
vr 18-jun   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting ET/AKS EK     EDM 1-2-3     Voorl.
wo 30-jun   Hellas Zomeravond Cup  Utrecht Hellas ZA Cup         IP +K+S JV PD Voorl.
                       
za 03-jul   Track Meeting junioren  Utrecht U-track/Phoenix ET/AKS EK     EDM 1     Voorl.
zo 04-jul   I Run solo stadraces  Hardloop Netwerk         IP Zelf   Voorl.
zo 04-jul   Werpevenement  Amersfoort Altis         EDM 1 Zelf   Aanvr.
vr 09-jul   Baanwedstrijd  Amersfoort Altis         EDM 1     Voorl.
vr 16-jul   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting ET/AKS EK     EDM 1-2-3     Voorl.
za 31-jul  NSK Baan  Utrecht Phoenix NSK ET/AKS       EDM 1-2     Aanvr.
zo 01-aug  NSK Baan  Utrecht Phoenix NSK ET/AKS       EDM 1-2     Voorl.
                       
vr 06-aug   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting ET/AKS EK     EDM 1-2-3     Voorl.
di 24-aug   Stratenloop  Abcoude feestweek         IP +K+S JV HA Voorl.
za 28-aug  Meerkampen  Amersfoort Altis         EDM 1     Voorl.
za 28-aug  AAC Nationale C-spelen  Amsterdam AAC ET EK     EDM 1-2     Voorl.
zo 29-aug  AAC Nationale C-spelen  Amsterdam AAC ET EK     EDM 1-2     Voorl.
zo 29-aug  Meerkampen  Amersfoort Altis         EDM 1     Voorl.
                       
vr 03-sep   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting ET/AKS EK     EDM 1-2-3     Voorl.
za 11-sep  Competitie Pupillen Finale  Huizen Zuidwal ET EK           Voorl.
zo 12-sep   Stratenloop  Nieuwegein Atverni SL         IP JV PD Voorl.
za 18-sep   Clubkampioenschappen  Culemborg Statina ET/AKS             Voorl.
vr 24-sep  Interlyceale ontmoeting  Haarlems Lyceum ET/AKS HA CM         Voorl.
za 25-sep   Clubkampioenschappen  Huizen Zuidwal ET             Voorl.
zo 26-sep   Clubkampioenschappen  Utrecht U-track/Phoenix ET/AKS EK           Voorl.
                       
za 02-okt   Clubkampioenschappen  Amersfoort Altis         EDM 1-2 Zelf Zelf Voorl.
za 02-okt   Clubkampioenschappen  Bussum Tempo ET HA GdJ         Voorl.
zo 03-okt   Clubkampioenschappen  Utrecht Hellas ET/AKS EK           Voorl.
zo 10-okt   Stratenloop  Amsterdam AAC SPL         IP +K+S JV PD Voorl.
zo 10-okt   Werpevenement  Huizen Zuidwal         EDM     Voorl.
za 30-okt   Indoor Utrecht   Utrecht Phoenix/U-track ET/AKS             Optie 1
zo 31-okt  A'dam Middenmeerloop AV'23  Amsterdam AV'23 MM         IP JV PD Voorl.
zo 31-okt   Indoor wedstrijd   Utrecht Phoenix/U-track ET/AKS             Optie 2
                       
zo 14-nov  Trecho TEAMrun  Utrecht-Vleuten Trecho         IP JV PD Voorl.
                       
za 18-dec   Indoor Utrecht   Utrecht Phoenix/U-track ET/AKS             Optie 1
zo 19-dec   Indoor Utrecht   Utrecht Phoenix/U-track ET/AKS             Optie 2
zo 26-dec   Stratenloop  Amstelveen Roda/Startbaan         IP JV PD Voorl.