kop200Lkop400kop200R
          Evenementen kalender 2021 Aangepast 23 juli 2021
    Evenementen Websites                  
                         
za 31-jul  NSK Baan  Utrecht Phoenix NSK ET/AKS EK GdJ   EDM 1-2 PD HS   Def.
zo 01-aug  NSK Baan  Utrecht Phoenix NSK ET/AKS HA WA   EDM 1-2 Leop HS   Def.
                         
vr 06-aug   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting ET/AKS EK HA JV EDM 1-2-3 BB PD HvdG Def.
di 24-aug   Stratenloop  Abcoude feestweek         IP +K+S JV HA   Def.
za 28-aug  Nationale C-spelen  Amsterdam AAC ET EK CM HA EDM 1-2+A BB TW   Voorl.
zo 29-aug  Nationale C-spelen  Amsterdam AAC ET EK CM HA EDM 1-2+K BB TW   Voorl.
                         
vr 03-sep   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting ET/AKS EK NL HA EDM 3 RR     Def.
za 04-sep  NK Meerkampen A/B junioren  Assendelft Lycurgus         EDM 1-2+K ? ?   Def.
zo 05-sep  NK Meerkampen A/B junioren  Assendelft Lycurgus         EDM 1-2+K HvdG ?   Def.
za 11-sep  Competitie Pupillen Finale  Huizen Zuidwal ET HA CM           Def.
zo 12-sep   Clubkampioenschappen  Nieuwegein Atverni ET ? ? WP?         Aanvr.
za 18-sep   Clubkampioenschappen  Culemborg Statina ET/AKS HA WA           Def.
za 18-sep   Stratenloop  Utrecht Bolloop         IP JV     Voorl.
za 25-sep   Clubkampioenschappen  Huizen Zuidwal ET HA WA           Def.
zo 26-sep   Werpevenement  Woerden Clytoneus         EDM 2+A HvV PD   Def.
zo 26-sep   Clubkampioenschappen  Utrecht Phoenix/U-track ET/AKS EK ?   EDM HS     Def.
                         
vr 01-okt  Interlyceale ontmoeting  Haarlems Lyceum ET/AKS HA CM PD         Def.
za 02-okt   Clubkampioenschappen  Bussum Tempo ET HA GdJ           Def.
za 02-okt   Clubkampioenschappen  Amersfoort Altis         EDM 1-2 Zelf Zelf   Def.
zo 03-okt   Clubkampioenschappen  Utrecht Hellas ET/AKS EK ?   EDM ?     Def.
zo 10-okt   Werpevenement  Huizen Zuidwal         EDM PD HvV   Def.
zo 10-okt   Stratenloop  Amsterdam AAC SPL         IP +K+S JV PD   Voorl.
za 30-okt   Indoor Utrecht  Utrecht Phoenix/U-track ET/AKS               Def.
zo 31-okt  A'dam Middenmeerloop AV'23  Amsterdam AV'23 MM         IP JV PD   Voorl.
                         
zo 07-nov   Stratenloop  Amersfoort Altis SBR         IP JV PD   Voorl.
za 13-nov   Indoor wedstrijd  Utrecht Hellas ET/AKS               Def.
zo 14-nov  Trecho TEAMrun  Utrecht-Vleuten Trecho         IP JV PD   Voorl.
za 27-nov   Dorpsloop  RRR Run Rhenoy         IP JV PD   Voorl.
                         
za 11-dec   Indoor wedstrijd  Utrecht Hellas ET/AKS               Def.
za 18-dec   Indoor Utrecht  Utrecht Phoenix/U-track ET/AKS               Def.
zo 26-dec   Stratenloop  Amstelveen Roda/Startbaan         IP JV PD HA Voorl.