kop200Lkop400kop200R
          Evenementen kalender 2020 Aangepast 27 maart 2020
    Evenementen Websites                
                       
za 21-mrt  ET Cursus  Utrecht ET-Utrecht ET EK HA         Afgelast
za 28-mrt  ET Cursus  Utrecht ET-Utrecht ET EK HA         Afgelast
za 28-mrt  Groene Hardloopcircuit  Zegveld         IP +S JV PD Afgelast
zo 29-mrt  Zwemloop Keistad  Amersfoort Triathlon ZL         IPH JV PD Afgelast
zo 29-mrt  IJsselTrail  Ijsselstein         IPF Zelf   Afgelast
                       
vr 03-apr  Olympic Moves voorronde  Almere OSG de Meergronden ET HA WA         Afgelast
za 04-apr   Baanwedstrijd  Amersfoort Altis         EDM 1-2 Zelf Zelf Afgelast
zo 12-apr  Zwemloop  Utrecht Hellas zwemloop         IPA JV   Afgelast
vr 17-apr  BloesumRun  Geldermalsen Rode kruis       PD IPC JV HA Afgelast
za 18-apr  Competitie C-D Junioren  Utrecht Phoenix ET EK WP   EDM 1-2     Afgelast
za 18-apr  Competitie C-D Junioren  Hilversum GAC         EDM 3     Afgelast
zo 19-apr   Baanwedstrijd  Culemborg Statina ET/AKS HA WA         Afgelast
zo 19-apr  A'dam Nescioloop  Amsterdam AV'23 Nescio         IPB/X +K JV PD Afgelast
di 21-apr  Hellas Zomeravond Cup  Utrecht ZA Cup       HA IPZ +S JV PD Afgelast
vr 24-apr   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting         EDM 1-2     Afgelast
zo 26-apr  Competitie Senioren  Amsterdam AAC ET HA CM   EDM     Afgelast
                       
za 02-mei  Werpevenement  Utrecht Hellas         EDM 1+K     Afgelast
za 09-mei  Competitie C-D Junioren  Culemborg Statina ET/AKS HA WP   EDM 1-2     Afgelast
di 12-mei  Hellas Zomeravond Cup  Utrecht ZA Cup         IPZ +S JV HA Afgelast
vr 15-mei   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting         EDM 1-2     Afgelast
za 16-mei  Competitie Pupillen 2-5  Utrecht Hellas ET/AKS EK           Afgelast
zo 17-mei  Wallenloop  Bussum Tempo         IPA +K JV HA Afgelast
zo 17-mei  Competitie Masters  Amersfoort Altis         EDM 1-2 Zelf Zelf Afgelast
vr 22-mei  Battle of B. U18  Amsterdam AAC ET HA CM WA EDM 1+K     Afgelast
wo 27-mei  Hellas Zomeravond Cup  Utrecht ZA Cup         IPZ +S JV HA Afgelast
                       
do 04-jun  Sponsorloop  Amstelveen VU         IP JV HA Voorl.
vr 05-jun   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting         EDM 1-2     Voorl.
wo 10-jun  Hellas Zomeravond Cup  Utrecht ZA Cup         IPZ +S JV ??? Voorl.
za 13-jun  Competitie C-D Junioren  Utrecht Hellas ET EK     EDM 1-2     Afgelast
za 13-jun  Triathlon  Montfoort         IPZ JV   Voorl.
za 13-jun  NK Meerkampen A/B junioren  Krommenie Lycurgus         EDM 1-2+K     Afgelast
zo 14-jun  NK Meerkampen A/B junioren  Krommenie Lycurgus         EDM 1-2+K     Afgelast
di 16-jun  Schoolevenement  Purmerend VMBO Campus           JV   Voorl.
za 20-jun  NK Junioren  Amersfoort Altis         EDM 1 ETU   Afgelast
zo 21-jun  NK Junioren  Amersfoort Altis         EDM 1 ETU   Afgelast
zo 21-jun  Arena Games  Hilversum GAC         EDM 1+K RK   Afgelast
za 27-jun  Competitie Pupillen 2-5  Zeist Fit ET/AKS HA WA         Optie
                       
za 04-jul   Track Meeting junioren  Utrecht Phoenix/U-track ET/AKS       EDM     Def.
vr 10-jul   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting         EDM 1-2     Def.
do 30-jul  Polderloop  Uithoorn AKU         IP +S JV HA Off.
                       
vr 07-aug   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting         EDM 1-2     Def.
do 13-aug   Dorpsloop  Wilnis         IP JV HA Def.
za 22-aug  AAC Nationale C-spelen  Amsterdam AAC ET HA EK   EDM 1-2+K     Def.
zo 23-aug  AAC Nationale C-spelen  Amsterdam AAC ET HA     EDM 1-2+K     Def.
di 25-aug   Dorpsloop  Abcoude feestweek         IP JV HA  
vr 28-aug   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting         EDM 1-2     Def.
zo 30-aug  Altis Keistad meerkampen  Amersfoort Altis         EDM 1-2 Zelf Zelf Def.
                       
zo 06-sep  Dorpsevenement  Hardloopevent Harmelen         IP Zelf   Def.
za 12-sep  Competitie Pupillen Finale  Huizen Zuidwal ET HA EK         Optie
zo 13-sep  Sluizenloop  Nieuwegein Atverni SL         IP HA WP Def.
za 19-sep   Clubkampioenschappen  Culemborg Statina ET/AKS HA WA         Def.
zo 27-sep   Clubkampioenschappen  Utrecht U-track/Phoenix ET/AKS EK           Def.
zo 27-sep  Werpevenement 5 Kamp  Huizen Zuidwal         EDM     Def.
za 26-sep   Clubkampioenschappen  Nieuwegein Atverni ET HA ???         Def.
                       
za 03-okt   Clubkampioenschappen  Huizen Zuidwal ET HA WA         Def.
za 03-okt   Clubkampioenschappen  Amersfoort Altis         EDM 1-2 Zelf Zelf Def.
zo 04-okt   Clubkampioenschappen  Utrecht Hellas ET EK     EDM     Def.
zo 04-okt  IJsselTrail  Ijsselstein         IP Zelf   Voorl.
zo 11-okt  A'dam Sloterplasloop AAC  Amsterdam AAC SPL         IP +S JV   Def.
zo 25-okt  A'dam Middenmeerloop AV'23  Amsterdam AV'23 MM         IP +S JV   Voorl.
do 29-okt  Sponsorloop  Amsterdam ABN/AMRO         IP JV   Def.
za 31-okt  Werpevenement 5 Kamp  Zutphen Hanzesport         EDM 1-2 HA   Def.
                       
zo 01-nov  Soesterberg Starbaanrun  Amersfoort Altis SBR         IP JV PD Def.
zo 08-nov  Trecho TEAMrun  Utrecht-Vleuten Trecho         IP JV PD Def.
za 28-nov   Dorpsloop  RRR Run Rhenoy         IP JV PD Def.
                       
zo 27-dec   Kerstloop  Amstelveen Roda/Startbaan         IP +S JV PD Voorl.