kop200Lkop400kop200R
          Evenementen kalender 2019 Aangepast 15 februari 2019
    Evenementen Websites                
                       
zo 17-feb  Bosdijkloop  Vinkeveen TTC De Merel         IPC +K+S JV PD Def.
                       
za 02-mrt   Clubkampioenschappen  Utrecht Hellas ET/AKS EK WP         Def.
zo 10-mrt  A'dam Mokumse Vrouwenloop  Amsterdam AAC MVL         IPH HA   Def.
zo 10-mrt  A'dam Louis Vinkloop  Amsterdam Atos LV         IPE +S JV PD Def.
za 16-mrt   Indoor wedstrijd  Heerenveen AV ET/AKS WP EK         Def.
za 30-mrt   Dorpsloop  Zegveld         IP +K+S JV PD Def.
zo 31-mrt  IJsselTrail  Ijsselstein         IPD +K Zelf   Def.
zo 31-mrt  Zwemloop  Amersfoort Triathlon ZL         IPF JV PD Def.
zo 31-mrt   Baanwedstrijd RAGE  Benenergiek ET HA WA         Def.
                       
vr 05-apr  Olympic Moves voorronde  Almere OSG de Meergronden ET HA CM         Def.
za 06-apr  Competitie C-D Junioren  Soest Pijnenburg ET HA EK   WIND 2X     Def.
za 06-apr  Competitie C-D Junioren  Hilversum GAC         EDM 3     Def.
za 13-apr  Competitie Pupillen 2-5  Nieuwegein Atverni ET WP EK         Def.
za 13-apr  Competitie Pupillen 2-5  Almere AVA'81         EDM 3     Voorl.
zo 14-apr  Competitie Senioren  Utrecht Phoenix ET/AKS HA EK   EDM 1     Def.
zo 14-apr   Stratenloop  Amsterdam AV'23 Nescio         IPA +K+S JV PD Def.
di 16-apr  Hellas Zomeravond Cup  Utrecht ZA Cup         IPBX +K+S JV EK Def.
zo 28-apr  Competitie B Junioren  Amsterdam AAC ET       EDM 1+K     Def.
                       
vr 03-mei   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting ET/AKS HA EK ? EDM 1-2+K     Def.
di 07-mei  Hellas Zomeravond Cup  Utrecht ZA Cup         IPBX +K+S EK HA Def.
za 11-mei  Competitie Pupillen 2-5  Utrecht Hellas ET HA EK         Def.
zo 12-mei  Competitie Masters  Zeist Fit ET HA EK   EDM 1     Def.
vr 17-mei  NK Masters  Gouda AV         EDM 3 WP   Def.
za 18-mei  NK Masters  Gouda AV         EDM 3 WP   Def.
zo 19-mei   Baanwedstrijd  Culemborg Statina ET/AKS HA WA     HA WA Def.
zo 19-mei  NK Masters  Gouda AV         EDM 3 WP   Def.
wo 22-mei  Hellas Zomeravond Cup  Utrecht ZA Cup         IPBX +K+S EK HA Def.
vr 24-mei   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting ET/AKS EK HA   EDM 1-2+K     Def.
za 25-mei  Competitie C-D Junioren  Utrecht Hellas ET EK     EDM 1-2     Def.
do 30-mei  Battle of B. U18  Amsterdam AAC ET HA CM   EDM 1+K     Def.
                       
za 01-jun  NK Junioren  Amersfoort Altis ET backup Zelf     EDM 3 Zelf   Def.
zo 02-jun   Track Meeting junioren  Utrecht Phoenix/U-track ET/AKS       EDM 1     Def.
zo 02-jun  NK Junioren  Amersfoort Altis ET backup Zelf     EDM 3 Zelf   Def.
wo 12-jun  Hellas Zomeravond Cup  Utrecht ZA Cup         IPBX +K+S JV EK Def.
za 15-jun  Competitie Pupillen 2-5  Utrecht Phoenix/U-track ET/AKS EK JV         Def.
vr 21-jun   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting ET/AKS       EDM 1-2+K     Def.
za 22-jun  Wallenloop  Amersfoort Triathlon NLL         IP +K JV HA Def.
za 29-jun   Clubkampioenschappen  Soest Pijnenburg ET             Def.
                       
vr 12-jul   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting ET/AKS       EDM 1-2+K     Def.
zo 14-jul  Werpevenement  Utrecht Hellas         EDM 2     Def.
                       
vr 09-aug   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting ET       EDM 1-2+K     Def.
do 15-aug   Dorpsloop  Wilnis         IP +K +E     Def.
za 24-aug  AAC Nationale C-spelen  Amsterdam AAC ET       EDM 1-2+K     Def.
zo 25-aug  AAC Nationale C-spelen  Amsterdam AAC ET       EDM 1-2     Def.
di 27-aug   Dorpsloop  Abcoude feestweek         IP +K+S JV HA Def.
vr 30-aug   Track Meeting  Utrecht Trackmeeting ET/AKS       EDM 1-2+K     Def.
                       
za 07-sep   Baanwedstrijd  Huizen Zuidwal ET             Voorl.
za 14-sep  Bolloop Lunetten  Utrecht Bolloop         IP Zelf   Voorl.
zo 15-sep  Sluizenloop  Nieuwegein Atverni SL         IPE +K+S     Def.
zo 22-sep   Clubkampioenschappen  Nieuwegein Atverni ET             Voorl.
vr 27-sep  Interlyceale ontmoeting  Eindhovens Lyceum ET/AKS       WIND 1X     Def.
za 28-sep   Clubkampioenschappen  Culemborg Statina ET/AKS             Def.
zo 29-sep   Clubkampioenschappen  Zeist Fit ET/AKS       EDM     Def.
zo 29-sep  Werpevenement  Woerden Clytoneus SP         EDM 1+K     Voorl.
                       
za 05-okt   Clubkampioenschappen  Huizen Zuidwal ET             Def.
zo 06-okt   Clubkampioenschappen  Utrecht Hellas ET/AKS       EDM 1+K     Def.
zo 13-okt   Clubkampioenschappen  Utrecht U-track/Phoenix ET/AKS             Def.
zo 13-okt  A'dam Sloterplasloop AAC  Amsterdam AAC SPL         IP JV CM Def.
za 26-okt  Werpevenement  Zutphen Hanzesport         EDM 1-2     Def.
za 26-okt  U-track Pheidippidesloop  Utrecht PH-loop         IP Zelf   ???
                       
zo 03-nov  Soesterberg Starbaanrun  Amersfoort Altis SBR         IP +K+S     Def.
za 09-nov   Indoor wedstrijd  Utrecht Hellas ET/AKS             Def.
zo 10-nov  Trecho TEAMrun  Utrecht-Vleuten Trecho         IP +S     Voorl.
za 23-nov   Dorpsloop  RRR Run Rhenoy         IP     Def.
                       
za 14-dec   Indoor wedstrijd  Utrecht Hellas ET/AKS             Def.
za 21-dec   Indoor U-track/Phoenix  Indoor Utrecht ET/AKS             Def.
zo 29-dec   Kerstloop  Amstelveen Roda/Startbaan         IP     Def.