kop200Lkop400kop200R
          Evenementen kalender 2018 Aangepast 17 april 2018
    Evenementen Websites                
                       
za 21-apr  Competitie Pupillen  Utrecht Phoenix/U-track ET/AKS HA EK         Def.
di 24-apr  Hellas Zomeravond Cup  Utrecht ZA Cup         IPE +K+S JV PD Def.
zo 29-apr  NK Masters Werp5kamp  Zutphen Hanzesport EDM     HA EDM 1-2+K HvV EK Def.
                       
di 08-mei   Baanwedstrijd  Amersfoort Triathlon BC   Altis Altis HA       Def.
do 10-mei  AAC Battle of B  Amsterdam AAC ET HA EK   EDM 1+K HvV   Def.
vr 11-mei  Track Meeting  Utrecht Trackmeeting ET/AKS EK HA ? EDM 1-2+K HvdG EvtK Def.
zo 13-mei  Competitie B Junioren  Eindhoven Atletiek         EDM 1-2 ? ? Aanvr.
di 15-mei  Hellas Zomeravond Cup  Utrecht ZA Cup         IPE +K+S JV EK Def.
za 19-mei  Competitie C-D Junioren  Amersfoort Altis O ALTIS Zelf Zelf MR EDM Zelf   Def.
za 19-mei  Competitie C-D Junioren  Utrecht Hellas ET/AKS EK JV   EDM 1+K RK   Def.
zo 20-mei  Meerkampen  Amstelveen Startbaan EDM       EDM 1 ?   Def.
ma 21-mei  Meerkampen  Amstelveen Startbaan EDM       EDM 1 ?   Def.
di 22-mei   Baanwedstrijd  Amersfoort Triathlon BC   Altis Altis JV       Def.
za 26-mei   Baanwedstrijd  Culemborg Statina ET/AKS JV EK         Def.
di 29-mei   Baanwedstrijd  Amersfoort Triathlon BC ET Altis Altis HA       Def.
wo 30-mei  Hellas Zomeravond Cup  Utrecht ZA Cup         IPE +K+S JV EK Def.
do 31-mei  Sponsorloop  Amstelveen VU         IPD +K JV HA Def.
                       
vr 01-jun  NK Masters  Gouda AV EDM       EDM 1+K WP   Def.
vr 01-jun  Track Meeting  Utrecht Trackmeeting ET/AKS EK JV HA EDM 1-2+K HvV BB Def.
za 02-jun  NK Masters  Gouda AV EDM       EDM 1+K WP   Def.
za 02-jun  Competitie Pupillen  Amersfoort Triathlon O Altis Altis Altis EK        
za 02-jun  Competitie Pupillen  Nieuwegein Atverni ET HA WA         Def.
zo 03-jun  NK Masters  Gouda AV EDM       EDM 1+K WP   Def.
vr 08-jun  Olympic Moves finale  SportVibes ET/AKS JV WA   EDM 1-2+K EK HA Voorl.
zo 10-jun  Competitie Masters  Zeist Fit ET HA WA   EDM 1+K BB   Def.
zo 10-jun  Competitie B Junioren  Amersfoort Altis O ALTIS Zelf Zelf EK EDM 1-2 Zelf Zelf Def.
wo 13-jun  Hellas Zomeravond Cup  Utrecht ZA Cup         IPE +K+S JV EK Def.
za 16-jun  Nieuwlandloop  Amersfoort Triathlon NLL         IP JV   Def.
zo 17-jun  Werpevenement  Amersfoort Altis EDM       EDM Zelf   Def.
zo 17-jun   Baanwedstrijd A-games  Soest Pijnenburg ET HA JV         Def.
do 21-jun  NK Senioren Utrecht  Atletiek Unie EDM       EDM 1 EK   Aanvr.
vr 22-jun  NK Senioren Utrecht  Atletiek Unie EDM       EDM 1-2-3 EK   Def.
za 23-jun  NK Senioren Utrecht  Atletiek Unie EDM     WP EDM 1-2-3 RR HvdG Def.
za 23-jun  Competitie Pupillen  Huizen Zuidwal ET HA WA         Def.
zo 24-jun  NK Senioren Utrecht  Atletiek Unie EDM     EK EDM 1-2-3 RR EvtK Def.
di 26-jun  Schoolevenement  Purmerend VMBO Campus         IP 1-2 JV HA Def.
za 30-jun  Competitie C-D Junioren  Hilversum GAC EDM       EDM RK   Def.
za 30-jun  Competitie C-D Junioren  Soest Pijnenburg ET HA EK   WIND 2X     Def.
                       
zo 01-jul  Hamersveldloop  Amersfoort Triathlon HVL         IP EK HA Def.
vr 06-jul   Baanwedstrijd  Amersfoort Altis EDM       EDM Zelf   Def.
za 07-jul  Competitie Pupillen  Amersfoort Altis O ALTIS Zelf Zelf   EDM Zelf   Def.
za 07-jul  Competitie Pupillen  Zeist Fit ET/AKS HA WA         Def.
vr 13-jul  Track Meeting  Utrecht Trackmeeting ET/AKS EK JV HA EDM 1-2+K BB HvV Def.
di 24-jul  Youth Games  Almere AVA'81 Youth Games ET/AKS HA EK   EDM 1     Def.
wo 25-jul  Youth Games  Almere AVA'81 Youth Games ET/AKS HA EK   EDM 1     Def.
                       
vr 03-aug  Track Meeting  Utrecht Trackmeeting ET/AKS EK JV HA EDM 1-2+K BB RR Def.
do 16-aug   Dorpsloop  Wilnis         IP +K +E JV HA Def.
za 25-aug  AAC Nationale C-spelen  Amsterdam AAC ET EK HA   EDM 1-2+K WP ? Def.
zo 26-aug  Meerkampen  Amersfoort Altis O ALTIS Zelf Zelf   EDM Zelf   Def.
zo 26-aug  AAC Nationale C-spelen  Amsterdam AAC ET EK HA   EDM 1-2+K WP ? Def.
zo 26-aug   Dorpsloop  Harmelen Fitfunrun         IP +K JV   Def.
di 28-aug   Dorpsloop  Abcoude feestweek         IP +K JV HA Def.
vr 31-aug  Track Meeting  Utrecht Trackmeeting ET/AKS EK JV HA EDM 1-2+K RR ? Def.
                       
zo 02-sep  Nationale D-spelen  Amsterdam Phanos EDM       EDM 1-2+AN IST HvdG Def.
za 08-sep  NSK teams  Utrecht Phoenix ET/AKS HA EK   EDM 1-2 BB SD Def.
zo 09-sep  Sluizenloop  Nieuwegein Atverni SL         IP +S JV   Def.
za 15-sep  Bolloop Lunetten  Utrecht Bolloop         IP +K Zelf JV Def.
za 15-sep  Competitie Pupillen Finale  Utrecht Hellas ET EK HA         Def.
zo 16-sep  Werpevenement  Huizen Zuidwal EDM       EDM ?   Def.
za 22-sep   Clubkampioenschappen  Soest Pijnenburg ET HA WA         Def.
zo 23-sep   Clubkampioenschappen  Nieuwegein Atverni ET WP EK         Def.
vr 28-sep  Interlyceale ontmoeting  Amsterdams Lyceum ET/AKS JV EK         Def.
za 29-sep  Cursus EDM  Amsterdam AAC         EDM 1-2-3     Voorl.
za 29-sep   Clubkampioenschappen  Culemborg Statina ET/AKS HA WA         Def.
zo 30-sep   Clubkampioenschappen  Zeist Fit ET/AKS HA EK   EDM 2+K MR   Def.
zo 30-sep  Werpevenement  Woerden Clytoneus SP EDM       EDM 1+K HvV   Def.
                       
za 06-okt   Clubkampioenschappen  Amersfoort Altis O ALTIS Zelf Zelf ? EDM 2-3 Zelf Zelf Def.
za 06-okt   Clubkampioenschappen  Huizen Zuidwal ET WP HA         Def.
zo 07-okt   Clubkampioenschappen  Amersfoort Triathlon O ALTIS Altis Altis ?        
zo 07-okt   Clubkampioenschappen  Utrecht Hellas ET/AKS EK JV   EDM 1+K RK   Def.
za 13-okt  Cursus EDM  Amsterdam AAC         EDM 1-2-3     Voorl.
zo 14-okt  A'dam Sloterplasloop AAC  Amsterdam AAC SPL         IP +S JV   Def.
zo 14-okt   Clubkampioenschappen  Utrecht U-track/Phoenix ET/AKS HA EK         Def.
za 20-okt  Cursus EDM  Amsterdam AAC         EDM 1-2-3     Voorl.
za 27-okt  U-track Pheidippidesloop  Utrecht PH-loop         IP     Def.
za 27-okt  Werpevenement  Zutphen Hanzesport EDM     HA EDM 1-2+K HvV WP Def.
zo 28-okt  A'dam Middenmeerloop AV'23  Amsterdam AV'23 MM         IP +S JV   Voorl.
                       
zo 04-nov  Soesterberg Starbaanrun  Amersfoort Altis SBR         IP +K+S JV PD Def.
za 10-nov   Indoor wedstrijd  Utrecht Hellas ET/AKS             Def.
zo 11-nov  Trecho TEAMrun  Utrecht-Vleuten Trecho         IP +K+S JV PD Def.
                       
za 15-dec   Indoor wedstrijd  Utrecht Hellas ET/AKS             Def.
zo 30-dec   Dorpsloop  Amstelveen Roda/Startbaan         IP +K+S     Def.